Laadpalen in de buurt van Fletcher Hotel-Restaurant de Eese
Fletcher Hotel-Restaurant de Eese heeft in totaal 4 oplaadpunten voor elektrische auto's binnen een straal van 500 m afstand. Je kunt hier in de buurt laden bij:
- 4 laadpalen met een Type 2 stekker
Wil je naar Fletcher Hotel-Restaurant de Eese?
Op hoteldeeese.nl vind je alle informatie over Fletcher Hotel-Restaurant de Eese.
In de lijst hieronder staan de laadpalen gesorteerd op afstand.
20 meter afstand – Threeforce
Adres: Duivenslaagte 2, 8346 KH De Bult, Nederland
2 × Type 2 | 22 kW |
36 meter afstand – ENGIE
Adres: Duivenslaagte 2, 8346 KH De Bult, Nederland
2 × Type 2 | 22,1 kW |
Meer hotels met laadpalen
Bekijk alle hotels met laadpalenOpeningstijden hotel
- Maandag07:00 – 23:00
- Dinsdag07:00 – 23:00
- Woensdag07:00 – 23:00
- Donderdag07:00 – 23:00
- Vrijdag07:00 – 23:00
- Zaterdag07:00 – 23:00
- Zondag07:00 – 23:00
Openingstijden kunnen afwijken op feestdagen en tijdens vakantieperiodes. Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Fletcher Hotel-Restaurant de Eese.
Foto's laadpunt
Er zijn nog geen foto's van de laadpalen bij Fletcher Hotel-Restaurant de Eese toegevoegd. Voeg je eigen foto toe bij het plaatsen van een review.
Info Fletcher Hotel-Restaurant de Eese
Fletcher Hotel-Restaurant De Eese-Giethoorn is een sfeervol 4-sterren hotel dat uniek ligt gelegen in een bosrijke omgeving aan de rand van het uitgestrekte natuurgebied van Woldberg en de Eese, op de grens van Overijssel, Drenthe en Friesland.
Fletcher Hotel-Restaurant de Eese is een hotel in De Bult in de provincie Overijssel.
Op laadpaaloverzicht.nl vind je het overzicht van alle laadpalen die Fletcher Hotel-Restaurant de Eese heeft of die hier dichtbij in de buurt staan. Je kunt direct zien hoeveel kW laadvermogen iedere laadpaal heeft, welke stekker aansluiting er wordt gebruikt en of jouw elektrische auto hier kan opladen. Ook geven we de dichtstbijzijnde laadpunten in de omgeving van dit hotel weer.
Heb je nog op- of aanpmerkingen of handige tips over Fletcher Hotel-Restaurant de Eese? We horen het graag via onze contactpagina.