Laadpalen in de buurt van Theater ’t Onderdak
Theater ’t Onderdak heeft in totaal 8 oplaadpunten voor elektrische auto's binnen een straal van 500 m afstand. Je kunt hier in de buurt laden bij:
- 8 laadpalen met een Type 2 stekker
Wil je naar Theater ’t Onderdak?
Op hetonderdak.nl vind je alle informatie over Theater ’t Onderdak.
In de lijst hieronder staan de laadpalen gesorteerd op afstand.
141 meter afstand – Allego
Adres: J.P. Gouverneurlaan 40, 2171 ER Sassenheim, Nederland
4 × Type 2 | 11 kW |
296 meter afstand – Allego
Adres: Kerklaan 42, 2171 GC Sassenheim, Nederland
2 × Type 2 | 11 kW |
451 meter afstand – Allego
Adres: Havenzicht 15, 2171 GV Sassenheim, Nederland
2 × Type 2 | 11 kW |
Meer theaters met laadpalen
Bekijk alle theaters met laadpalenOpeningstijden theater
De openingstijden verschillen per datum of zijn onbekend. Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Theater ’t Onderdak.
Foto's laadpunt
Er zijn nog geen foto's van de laadpalen bij Theater ’t Onderdak toegevoegd. Voeg je eigen foto toe bij het plaatsen van een review.
Info Theater ’t Onderdak
Theater ’t Onderdak is een theater in Sassenheim in de provincie Zuid-Holland.
Op laadpaaloverzicht.nl vind je het overzicht van alle laadpalen die Theater ’t Onderdak heeft of die hier dichtbij in de buurt staan. Je kunt direct zien hoeveel kW laadvermogen iedere laadpaal heeft, welke stekker aansluiting er wordt gebruikt en of jouw elektrische auto hier kan opladen. Ook geven we de dichtstbijzijnde laadpunten in de omgeving van dit theater weer.
Heb je nog op- of aanpmerkingen of handige tips over Theater ’t Onderdak? We horen het graag via onze contactpagina.